Klub Malucha Szczerbatkowo jest kameralnym miejscem, dzięki czemu maluszki u nas czują się jak w domu, otoczone czułą i troskliwą opieką.Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, staramy się zaspokajać jego potrzeby i rozwijać zainteresowania. Szczerbatkowo oferuje zajęcia i kompleksową opiekę nad dziećmi w wieku 1 do 3 lat oraz warsztaty i wydarzenia specjalne (urodziny, imieniny, Dzień dziecka itp.).

Uwaga! Dzieci są przyjmowane przez cały rok oraz w każdej chwili w trybie godzinnym :-)

Do końca maja 2016 BEZ wpisowego!

Wpisowe to 300,00 zł (opłata wykorzystywana na artykuły papiernicze, artystyczne, chusteczki).

Pakiety (ceny obejmują wyżywienie):

• pobyt całodniowy 10h - 1200,00 zł
  • pobyt 8h dziennie - 1000,00 zł
  • pobyt 4h dziennie - 600,00 zł
Jednorazowe wejście, za każdą rozpoczętą godzinę - 15,00 zł

Trzy dni darmowej adaptacji przy podpisanej umowie. Możliwość wynajęcia sali w weekendy na imprezy urodzinowe i wszelkiego rodzaju zajęcia. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jeśli mają Państwo pytania prosimy serdecznie o kontakt :-)

Opiekun, Właściciel

"Od wielu lat marzyłam aby stworzyć miejsce pełne miłości i radości, gdzie dzieci będą czuły się bezpiecznie. Praca z dziećmi jest dla mnie ogromną przyjemnością i prawdziwą pasją. Codziennie obserwuję jak zdobywają nową wiedzę, stawiają pierwsze kroki a czasem padają pierwsze słowa.

Od 11 lat pracuję z dziećmi. Pierwsze doświadczenie zdobywałam w Domu Małego Dziecka Niewidomego, co nauczyło mnie niesamowitego spokoju, zrozumienia i cierpliwości. Pracowałam także jako animator zabaw dziecięcych i animator warsztatów plastycznych. Wiele lat organizowałam dla dzieci imprezy okolicznościowe i prowadziłam zajęcia adaptacyjne do przedszkola dla najmłodszych. Moją ogromną pasją jest także gotowanie, dlatego przez długi czas prowadziłam zajęcia kulinarne dla dzieci a teraz bawimy się w gotowanie z naszymi maluchami.

Jestem także szczęśliwą mamą 12-letniego Krzysia, który jest twórcą naszej nazwy "Szczerbatkowo" :-)"

Opiekun

"Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku pedagogika - opieka nad dzieckiem z językiem angielskim. Swoją naukę kontynuowałam na kierunku pedagogika przedszkolna, gdzie obroniłam tytuł magistra. W czasie studiów odbyłam wiele praktyk w przedszkolach i szkole podstawowej, które umożliwiły mi dokładnie poznanie pracy z dziećmi.

Moją największą pasją jest muzyka i śpiew, dlatego postanowiłam zostać instruktorem zajęć umuzykalniających dla dzieci. Obecnie jestem w trakcie kursu gordonowskiego. Jestem osobą ciepłą, cierpliwą i wyrozumiałą, dla której praca z dziećmi to sama przyjemność."

Referencje

• Szczerbatkowo to  kameralne miejsce posiadające rodzinny klimat i niepowtarzalny wystrój.

Ciocie to osoby z prawdziwym powołaniem, osoby cierpliwe, ciepłe i wiecznie uśmiechnięte aa rodzice są dokładnie informowani o najmniejszym szczególe dotyczącym rozwoju dziecka. Jaś jest bardzo zadowolony ze spędzanego czasu w klubiku, do którego chętnie idzie nawet o 7 rano :).. Dzięki znakomitej opiece stał sie samodzielny , poznaje język angielski i rozwija swoje zdolności artystyczne :)
    Szczerbatkowo Polecam z całego serca wszystkim rodzicom, którzy poszukują najlepszej opieki dla swoich pociech.

Agnieszka i Artur Stanisz

• Serdecznie polecamy wszystkim klubik dziecięcy "Szczerbatkowo".

Oprócz zabawy i nauki dzieci mają zapewnione to co najważniejsze, bardzo dobą opiekę i mnóstwo czułości. Kreatywność i pomysłowość Pań nie pozwala na nudę i tęsknotę za rodzicami. Dzieci czują się tam wspaniałe i czasami nie chcą wracać do domu:) Przykładem jest nas 3,5 letni synek Jaś. Jest to jednak tylko dla nas dowód na to, jak bardzo szczęśliwy jest w "Szczerbatkowie". Dlatego ze spokojnym sercem, idąc do pracy, zostawiamy w klubiku drugiego 1,5 rocznego synka Mariuszka. Wiemy, że lepszej opieki dla nich nie znajdziemy.

Wioletta i Mariusz Linkner

• Z całego serca polecam żłobek SZCZERBATKOWO, nie mogłabym wymarzyć sobie jako matce, lepszego miejsca dla mojego syna.

Janek jest tam, już prawie dwa lata, bardzo chętnie tam chodzi. Jest tam wspaniała atmosfera, jest przytulnie i uroczo. Dzieci mają tam rytm dnia. Maja czas zabawy, czas zajęć manualnych, czas na spacer , kiedy tylko pogoda pozwala itp. Dzieci nie nudzą się. Jest tam bardzo dobre podłoże do tworzenia właściwych relacji między ludzkich. Są zasady i konsekwencje. Pani Kasia ma dużą wiedzę jak postępować z dziećmi trudnymi i  potrafi tą wiedzę zastosować. Bardzo nam będzie trudno rozstać się, kiedy przyjdzie na to pora. POLECAM BARDZO :-)

Alicja

Klub Szczerbatkowo Kabaty 19