Z tej okazji wybieramy sie na lody :-)
W tym dniu żegnamy naszych przyszłych przedszkolaków. Każdy z nich otrzyma na pamiątkę książkę, dyplom oraz  misia ze swoim znaczkiem z szatni.

Będzie wesoła zabawa przy muzyce i bańkach mydlanych. Będziemy malować farbami na dworze. Nie zabraknie oczywiście prezentów niespodzianek.

Planowane są kuchenne wariacje naszych małych artystów :-)
Zapraszamy wszystkich rodziców na godzi 17.00 na wspólne ozdabianie pisanek i wesołe zabawy oraz świąteczny poczęstunek.

Słodkie baranki wielkanocne godz. 10.00 a cake pops pisanki od godz 12.00.

Wstęp:: 20,00zl - konieczne zapisy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzieci przygotowały dla niej piękne rysunki, a przywitamy ją koszem pełnym smakołyków. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci które chca poznać Lily. O dokładnym terminie będziemy informować.

Zapraszamy  wszystkich rodziców na świąteczne przedstawienie (realizowane przez Szczerbatkowych podopiecznych) i wspólne malowanie pierników. Odwiedzi nas także Sw. Mikolaj z workiem pełnym prezentów.
Obowiązkowo zabierz swojego ulubieńca. Będziemy tańczyć i bawić się razem z naszymi pluszowymi przyjaciółmi i skosztujemy misiowych przysmaków.
Drzwi otwarte dla dzieci z zewnątrz. Bal zaczynamy 10.00-12.00. W planie: tańce, konkursy i słodki poczęstunek.
grafika FB
 
 
Wszystkie prawa zastrzeżone: Szczerbatkowo, 2016
Realizacja: DomiArt, 2016
Polityka cookies / Zasady użycia treści